Bosch PFS 5000 E

4.3 (1 anmeldelse)
Bosch PFS 5000 E
Bedste pris
Faldet 16.4%
1.161kr
1.799 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch PFS 5000 E er en kraftfuld elektrisk malingssprøjtepistol, der gør malearbejdet nemt og effektivt. Med en effekt på 1200 W og ALLPaint-teknologi kan du sprøjte forskellige typer maling, inklusive vægmaling, lakker og lasurer, jævnt på diverse overflader. Det medfølgende tilbehør inkluderer dyser til forskellige malingsbehov og en rengøringsbørste, hvilket gør både brug og vedligeholdelse problemfri.

Bosch PFS 5000 E koster lige nu 1.161 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 20,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.451 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.161 kr (16. juli 2026) og 1.451 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.161 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch PFS 5000 E 1 L
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch PFS 5000 E 1 L
1.389 kr
+ fri fragt
Total: 1.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch PFS 5000 E
1.431 kr
+ fri fragt
Total: 1.431 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Pfs 5000 E Finsprøjtesystem
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Sprøjtepistol Pfs 5000 E 0603207200
1.732 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.781 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch PFS 5000 E Finsprøjtesystem 230v
1.742 kr
Total: 1.742 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Malersprøjte Bosch PFS 5000 E elektrisk, grøn
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Spraymaling