Bosch PFS 3000-2

4.3 (347 anmeldelser)

Bosch PFS 3000-2 er en effektiv elektrisk sprøjtepistol, der gør malearbejdet nemt og hurtigt. Med en kraftfuld 650W motor kan du påføre maling jævnt på både strukturflader og kanter. Den medfølgende dyse og malingsbeholder gør det nemt at skifte mellem forskellige typer maling.

Bosch PFS 3000-2 koster lige nu 892 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 856 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 856 kr (20. juni 2026) og 892 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 892 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch PFS 3000-2
892 kr
+ 39 kr fragt
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch PFS 3000-2 Sprøjtesystem til maling 230v
1.184 kr
Total: 1.184 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Sprøjtepistol Pfs 3000-2 0603207100
1.258 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.307 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Pfs 3000-2 Malersprøjtesystem
1.260 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch PFS 3000-2 elektrisk malersprøjte 650 W grønn
1.449 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.518 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Spraymaling