Bosch PBS 75 A

4.5 (748 anmeldelser)
Bosch PBS 75 A
Bedste pris
Faldet 11.6%
818kr
1.439 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bosch PBS 75 A båndsliberen er ideel til effektiv slibning af større, plane flader. Med sin 710W motor og en båndhastighed på 350 m/min sikrer den høj ydeevne. Den er nem at håndtere takket være det kompakte design og et aftageligt ekstrahåndgreb.

Bosch PBS 75 A koster lige nu 818 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 925 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 818 kr (22. juli 2026) og 925 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 818 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch PBS 75 A
818 kr
+ 39 kr fragt
Total: 857 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch PBS 75 A Båndsliber 06032A1000
940 kr
+ 49 kr fragt
Total: 989 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch PBS 75A båndsliber, 230V
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch PBS 75A båndsliber, 230V
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch båndsliber PBS 75A
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch PBS 75 A båndsliber 230V
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Båndsliber Bosch PBS 75 A 240 V grøn
1.439 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.508 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Sandpapirmaskiner
type: Bånd