Bosch PBA 18V 6.0Ah W-C

Bosch PBA 18V 6.0Ah W-C batteriet giver langvarig ydeevne til alle dine Bosch værktøjer i 18V Power for ALL systemet. Ideel til både hjem og have, dette batteri sikrer, at du kan klare både større og krævende projekter med færre afbrydelser. Det er perfekt til gør-det-selv entusiaster, der ønsker pålidelig strøm ved hånden.

Bosch PBA 18V 6.0Ah W-C koster lige nu 640 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 635 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 635 kr (25. april 2026) og 667 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 640 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Akku PBA 18V 6.0Ah W-C
640 kr
+ 39 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Batteri Li-ion 6Ah
664 kr
Total: 664 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch 18volt Lithium-ion batteri 6,0Ah
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku PBA 18V 6.0Ah Lithium-ion Batteri 1600A00DD7
710 kr
+ 49 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch batteri uden lader 18volt LI 6Ah
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Batteri Li-ion 6Ah
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch batteri 18volt LI 6Ah
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch 18 V Li-on batteri, 6,0 Ah
841 kr
Total: 841 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch batteri 18volt LI 6Ah
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.0%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Elektrisk værktøj batterier