Bosch IP-Gateway G10 CL-1 WiFi-modul

Bedste pris
Stabil pris
825kr
1.039 krSPAR 21%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Bosch IP-Gateway G10 CL-1 WiFi-modul giver dig mulighed for at styre og overvåge dine Bosch Climate 6100i, 8100i og 9100i varmepumper via Bosch HomeCom Easy appen. Denne løsning gør det nemt at koble flere varmepumper til samme app, hvilket sikrer optimal kontrol og komfort derhjemme.

Bosch IP-Gateway G10 CL-1 WiFi-modul koster lige nu 825 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 880 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 825 kr (05. juni 2026) og 880 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 825 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
WiFi-modul til Bosch Climate 6100i, 8100i, 9100i varmepumpe
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
WiFi-modul til Bosch Climate 6100i, 8100i, 9100i varmepumpe
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
WiFi-modul til Bosch Climate 6100i, 8100i, 9100i varmepumpe
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
WiFi-modul til Bosch Climate 6100i, 8100i, 9100i varmepumpe
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
WiFi-modul til Bosch Climate 6100i, 8100i, 9100i varmepumpe
825 kr
+ 39 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Wi-Fi modul til Climate 6100i, 8100i og 9100i
890 kr
+ 39 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bosch Wifi modul til Bosch Climate 6100i, 8100i og 9100i
995 kr
+ 78 kr fragt
Total: 1.073 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bosch Wi-Fi modul Til Bosch Climate 6101i, 8101i og 9100i
1.039 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.118 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: TV reservedele og tilbehør