Bosch GWS 12V-76 Professional

4.8 (2 anmeldelser)

Bosch GWS 12V-76 Professional vinkelsliber er ideel til hurtige skæreopgaver på byggepladsen. Med sit kompakte og ergonomiske design er den nem at håndtere, og den batteridrevne drift giver frihed til at arbejde fleksibelt. Effektiv EC-motor sikrer højt arbejdstempo og hurtig bremsning af skiven.

Bosch GWS 12V-76 Professional koster lige nu 953 kr. En stigning på 5,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 907 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 907 kr (07. maj 2026) og 955 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 953 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 10.8 12V Batteri og lader ikke inkluderet
953 kr
Total: 953 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GWS 12V-76 Professional
961 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch vinkelsliber GWS 12V-76 professional, uden batteri
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GWS 12V-76 Akku-vinkelsliber 06019F2000
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch vinkelsliber GWS 12V-76 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch vinkelsliber 12volt professional uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GWS 12V-76 Professional Vinkelsliber 10.8 12V Batteri og lader ikke inkluderet
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch vinkelsliber GWS 12V-76 professional u.batteri
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch 12V vinkelsliber
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH GWS 12V-76 Professional vinkelsliber 12 V
1.429 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.498 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Slibemaskiner
funktioner: Ledningsfri
type: Vinkelsliber