Bosch GUS 12V-300 Professional

4.4 (139 anmeldelser)

Bosch GUS 12V-300 universalsaks er designet til professionelle brugere, der kræver en hurtig og alsidig løsning. Den selvskærpende klinge skærer let igennem forskellige materialer som PVC, tæpper og læder. Med et slagantal på 700 slå/min sikrer værktøjet effektivitet ved enhver opgave.

Bosch GUS 12V-300 Professional koster lige nu 1.050 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 959 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 959 kr (09. maj 2026) og 1.050 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.050 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GUS 12V-300 Akku-universalsaks 06019B2901
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch universalsaks GUS 12V-300 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GUS 10.8 V-LI Professional
1.172 kr
+ fri fragt
Total: 1.172 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch universalsaks GUS 12V-300 professional, uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch universalsaks 12volt professional u.batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch universalsaks GUS 12V-300 professional, udenbatteri
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Batteridrevet sav BOSCH GUS 10,8 V sort/blå
1.469 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch universalsaks GUS 12V-300 professional u.batteri
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.5%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Håndholdte metalskærere og -hultænger
type: Klippere