Bosch GSR 18V-90 C
Laveste pris nogensinde4.5 (359 anmeldelser)
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
Bosch GSR 18V-90 C bore-/skruemaskine er det ideelle valg for håndværkeren, der kræver effektivitet og holdbarhed. Udstyret med en kulfri motor sikrer denne maskine længere levetid og mere arbejde per opladning. Med et maksimummoment på 64 Nm og en nøgleløs borepatron på 13 mm er den perfekt til krævende opgaver.
Anmeldelser
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk
Bosch Professional GSR 18V-90 C
Proshop.dk