Bosch GSR 18V-55

4.7 (1 anmeldelse)
Bosch GSR 18V-55
Bedste pris
Stabil pris
1.589kr
2.299 krSPAR 31%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GSR 18V-55 er en kraftfuld, batteridrevet bore-/skruemaskine, perfekt til både professionelle og gør-det-selv entusiaster. Udstyret med en børsteløs motor sikrer den høj ydeevne og lang levetid. Maskinen tilbyder to hastigheder og har en robust konstruktion, der gør den ideel til krævende opgaver.

Bosch GSR 18V-55 koster lige nu 1.589 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.589 kr (08. april 2026) og 1.589 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.589 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional BORE-/SKRUEMASKINE GSR 18V-55 L-BOXX
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch Professional GSR 18V-55 akku skruemaskine 55 Nm i L-BOXX
1.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkuskruemaskine Gsr 18V-55 L-boxx 06019H5203
2.110 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSR Professional 18V-55 Bore-/skruemaskine Batteri og lader ikke inkluderet
2.299 kr
+ fri fragt
Total: 2.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 13 mm
drivkraft: Ledningsfri
farve: Black, Blue
funktioner: Børsteløs motor, Litium-ion-batteri