Bosch GSR 12V-15 Professional

Bosch GSR 12V-15 Professional er en kompakt og kraftfuld akku bore-/skruemaskine, perfekt til både professionelle og gør-det-selv-folk. Med sit 12V batteri og 30 Nm moment sikrer den effektiv håndtering af skruer og boreopgaver. Den nøgleløse borepatron gør det nemt at skifte bor, og den kompakte størrelse giver optimal kontrol, selv på trange steder.

Bosch GSR 12V-15 Professional koster lige nu 892 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 813 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 813 kr (11. juni 2026) og 913 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 892 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GSR 12V-15 Professional Bore-/skruemaskine 12V 2 batterier inkluderet
892 kr
Total: 892 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Professional GSR 12V-15 Sladdlös borrskruvdagare
1.023 kr
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSR 12V-15 Professional Bore-/skruemaskine 12V 2 batterier inkluderet
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSR 12V-15  Akku bore-/skruemaskine 060186810F
1.150 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.199 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch skruemaskine GSR 12V-15, 2 x 12 V/2,0 Ah
1.219 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSR 12V-15
1.345 kr
+ fri fragt
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner