Bosch GSR 12V-15 Professional

4.8 (2 anmeldelser)

Bosch GSR 12V-15 Professional er en kompakt og kraftfuld bore-/skruemaskine, der leverer en velafbalanceret ydelse. Med et moment på 30 Nm og op til 1.300 o/min er den ideel til både bore- og skrueopgaver. Den er perfekt til arbejde i trange rum, takket være dens korte konstruktion.

Bosch GSR 12V-15 Professional koster lige nu 1.399 kr. En stigning på 16,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (09. maj 2026) og 1.399 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch bore-skruemaskine GSR 12V-15 professional + 2 batterier
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSR 12V-15
1.457 kr
+ fri fragt
Total: 1.457 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch bore-skruemaskine GSR 12V-15 professional + 2 batterier
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch bore/skruemaskine professional + 2 batteri
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch bore-skruemaskine GSR 12V-15 professional + 2 batterier
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Akku Skruemaskine Gsr 12V-15 2X2,0Ah
1.636 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.675 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch bore-skruemaskine GSR 12V-15 professional + 2 batterier
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSR 12V-15  Akku bore-/skruemaskine 060186810C
1.848 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.897 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 16.7%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner