Bosch GSC 12V-13

4.8 (140 anmeldelser)

Bosch GSC 12V-13 er en kompakt og effektiv akku pladesaks, der gør det let at klippe op til 1,3 mm tykke metalplader. Med en ubelastet slagfrekvens på 3.600 slag/min er den ideel til både lige og buede snit, hvilket gør den perfekt til professionelle opgaver, hvor præcision og hastighed er afgørende.

Bosch GSC 12V-13 koster lige nu 2.299 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.099 kr (22. maj 2026) og 2.299 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.299 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch pladesaks GSC 12V-13 professional, uden batteri
2.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSC 12V-13 Akku pladesaks 0601926105
2.299 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.348 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch pladesaks GSC 12V-13 professional, uden batteri
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch pladesaks 12volt professional uden batteri
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSC 12V-13 Professional
2.674 kr
+ fri fragt
Total: 2.674 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch pladesaks GSC 12V-13 professional u.batteri
3.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte metalskærere og -hultænger