Bosch GSB 18V-45
Laveste pris nogensinde4.7 (248 anmeldelser)
+ FRI FRAGT
På lager
Stabil pris
GSB 18V-45 har en kulfri motor, som giver lang levetid og maksimal kraft til alle standardopgaver. Den når et maksimummoment (hård) på 45 Nm og en rotationshastighed på 1.900 o/min. Den robuste slagbore-/skruemaskine har en metalpatron på 13 mm, som sikrer en fremragende momentoverførsel på arbejdet.
Sammenlign priser
Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop
Bosch GSB 18V-45 Professional Slagboremaskine 2 batterier inkluderet 18V
+ fri fragt
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Ultrashop
På lagerLeveringstid: 1-2 dage
LavprisVærktøj
Bosch GSB18V-45 Professional slagboremaskine m. 2x18V 2,0Ah
Leveringstid: 6-7 dage
LavprisVærktøj
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
Homeshop DK
Bosch Akkuslagboremaskine Gsb 18V-45 2X2ah L-Boxx 06019K3303
Leveringstid: 2-5 hverdage
Homeshop DK