Bosch GSA 18V-LI Professional

4.7 (2 anmeldelser)

Bosch GSA 18V-LI Professional bajonetsav er ideel til krævende opgaver med sin lette vægt og kraftfulde motor. Den er designet til at levere maksimal ydeevne uden batteri, hvilket gør den perfekt til alsidige skæreopgaver i forskellige materialer.

Bosch GSA 18V-LI Professional koster lige nu 1.743 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.630 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.630 kr (12. juni 2026) og 1.743 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.743 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSA 18 V-LI Professional
1.743 kr
+ fri fragt
Total: 1.743 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional bajonetsav GSA 18V-LI, 18V u. batteri, i kasse
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch bajonetsav GSA 18V-LI professional i kasse, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch bajonetsav 18volt professional i kasse, uden batteri
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch bajonetsav GSA 18V-LI professional i kasse, u.batteri
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSA 18 V-LI Akku-bajonetsav 060164J007
2.635 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.684 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Dobbeltrettede save