Bosch GSA 18 V-LI Professional

Bedste pris
Faldet 8.3%
1.329kr
1.899 krSPAR 30%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GSA 18 V-LI Professional bajonetsav er ideel til både krævende og præcisionsopgaver i mange materialer. Med en variabel hastighed og Electronic Motor Protection sikrer denne sav høj kontrol og beskytter mod overbelastning. Perfekt til arbejde, hvor mobilitet er nødvendig.

Bosch GSA 18 V-LI Professional koster lige nu 1.329 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.495 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.329 kr (24. juli 2026) og 1.495 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.329 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSA 18 V-LI Professional Bajonetsav 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSA 18 V-LI Professional
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSA 18 V-LI Akku-bajonetsav 060164J000
1.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch GSA-LI, Akku bajonetsav, 18V, 3,4 kg
1.576 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional bajonetsav GSA 18V-LI, 18V u. batteri
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch bajonetsav 18volt professional uden batteri
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch bajonetsav GSA 18V-LI professional u.batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.3%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Dobbeltrettede save