Bosch GSA 12V-14 Professional

4.6 (978 anmeldelser)
Bosch GSA 12V-14 Professional
Bedste pris
Faldet 10.6%
854kr
6.462 krSPAR 87%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GSA 12V-14 Professional bajonetsav er det ideelle værktøj til præcise snit i trange rum. Med en snitdybde på 65 mm i træ og 50 mm i metal rør, giver den alsidige anvendelsesmuligheder. Det slanke design og den indbyggede LED-lampe sikrer nem håndtering og god belysning i enhver arbejdssituation.

Bosch GSA 12V-14 Professional koster lige nu 854 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 980 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 854 kr (16. juli 2026) og 980 kr (26. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GSA 10,8 V-LI Professional Bajonetsav 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSA 10.8 V-LI Professional
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSA 10,8 V-LI Professional Bajonetsav Intet batteri
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSA 12V-14 Akku-bajonetsav 060164L902
980 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional bajonetsav GSA 12V-14, 12V u. batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch bajonetsav GSA 12V-14 professional, uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch bajonetsav 12volt professional uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch GSA 12V-14 Professional kompakt akku-motorsav
1.349 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch bajonetsav GSA 12V-14 professional u.batteri
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
AKKU BAJONETSAV GSA 12V SOLO UBL
6.462 kr
+ 29 kr fragt
Total: 6.491 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Dobbeltrettede save
funktioner: Ledningsfri