Bosch GPB 18V-2 C

4.3 (123 anmeldelser)
Bosch GPB 18V-2 C
Bedste pris
Faldet 6.1%
787kr
1.660 krSPAR 53%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GPB 18V-2 C er en robust jobstedsradio designet til byggepladsen. Med Bluetooth og FM-funktioner kan du nyde musik fra forskellige kilder. Radioen er bærbar og fleksibel, perfekt til at skabe god stemning på arbejdspladsen.

Bosch GPB 18V-2 C koster lige nu 787 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 855 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 787 kr (16. juli 2026) og 855 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 787 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GPB 18V-2 C Professional Jobsteds-radio Sort Blå
787 kr
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch hndvrkerradio GPB 18V-2 C, FM/AUX/Bluetooth/USB
889 kr
+ 39 kr fragt
Total: 928 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GPB 18V-2 C Professional Jobsteds-radio Sort Blå
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GPB 18V-2 C Professional FM Stereo
948 kr
+ 39 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Radio Gpb 18V-2 C Solo 06014A3000
1.660 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.709 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 6.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Radioer
funktioner: Bærbar
type: Til byggepladsen