Bosch GOP 12V-28 Professional

4.6 (752 anmeldelser)
Bosch GOP 12V-28 Professional
Bedste pris
Stabil pris
905kr
1.399 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GOP 12V-28 Professional er en kompakt multicutter designet til både fagfolk og entusiaster. Med sin Starlock-grænseflade sikres hurtig og nem udskiftning af tilbehør. Drevet af en 12V motor, er det ideelt til præcisionsarbejde i både træ, metal og plast.

Bosch GOP 12V-28 Professional koster lige nu 905 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 905 kr (08. april 2026) og 905 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 905 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter Uden batteri
905 kr
Total: 905 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GOP 12V-28 Akku-Multi-Cutter 06018B5001
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch multicutter GOP 12V-28 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch multicutter GOP 12V-28 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch multicutter 12volt professional uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GOP 12V-28 Professional
1.201 kr
+ fri fragt
Total: 1.201 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Multicutter Gop 12V-28 Solo
1.326 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.365 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GOP 12V-28 Professional Multicutter 12V Batteri og lader ikke inkluderet
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Multiværktøj Bosch GOP 12V-28 Professional 12 V, uden batteri
1.379 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch multicutter GOP 12V-28 professional u.batteri
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Multifunktionelle værktøjer