Bosch GLM 50-27 C Professional

Bosch GLM 50-27 C Professional laserdistancemåler kombinerer præcision og holdbarhed i et kompakt design. Med et robust gummikabinet modstår den krævende forhold, mens IP65-godkendelsen sikrer beskyttelse mod støv og vand. Ideel til både professionelle og krævende gør-det-selv-projekter, sikrer den hurtig og nøjagtig opmåling og dokumentation.

Bosch GLM 50-27 C Professional koster lige nu 1.272 kr. En stigning på 0,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.262 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.262 kr (13. april 2026) og 1.272 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.272 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GLM 50-27 C Professional Laserdistancemåler
1.272 kr
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Afstandsmåler Glm 50-27 C 0601072T00
1.399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.448 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GLM 50-27 C Professional Laserdistancemåler
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional 0601072T00 GLM 50-27 C Professional Laser Rangefinder
1.654 kr
+ fri fragt
Total: 1.654 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH GLM 50-27 C Professional laser afstandsmåler 50 m
1.999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Afstandsmålere