Bosch GLL 3-80

Bosch GLL 3-80 er en alsidig linjelaser, ideel til indendørs opgaver. Med en vandret og to lodrette 360° linjer, letter den præcise justering og nivellering. Den selvnivellerende funktion sikrer hurtigt og præcist arbejde med en præcision på ± 0,2 mm.

Bosch GLL 3-80 koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.394 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.394 kr (07. juli 2026) og 2.549 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch GLL 3-80 selvnivellerende cirkellaser
2.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch GLL 3-80 linjelaser, selvnivellerende
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GLL 3-80 Linjelaser 0601063S00
2.899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.948 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch GLL 3-80
2.928 kr
+ fri fragt
Total: 2.928 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GLL 3-80 Professional Krydslinjelaservaterpas
2.929 kr
+ fri fragt
Total: 2.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch selvnivellerende cirkellaser
2.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Linjelaser Bosch GLL 3-80 Professional 30 m
3.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Laservaterpas