Bosch GKS 12V-26 Professional

4.7 (1 anmeldelse)

Bosch GKS 12V-26 Professional er en kompakt, batteridrevet rundsav, ideel til præcise snit i træ. Dens lette design og 12V motor gør den nem at håndtere, mens en skæredybde på op til 26,5 mm sikrer alsidige anvendelsesmuligheder. Perfekt til både professionelle og gør-det-selv-projekter.

Bosch GKS 12V-26 Professional koster lige nu 935 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 852 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 852 kr (16. april 2026) og 935 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 935 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav Intet batteri
935 kr
Total: 935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GKS 12V-26 Akku-rundsav 06016A1001
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch rundsav GKS 12V-26 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch rundsav GKS 12V-26 professional, uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch rundsav 12volt professional uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GKS 12V-26
1.172 kr
+ fri fragt
Total: 1.172 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GKS 12 V-26 Professional Rundsav 12V Batteri og lader ikke inkluderet
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH GKS 12V-26 rundsav 12 V uden batteri
1.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch rundsav GKS 12V-26 professional u.batteri
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Håndholdte
funktioner: Ledningsfri
vægt: 1,4 kg