Bosch GIM 60

4.5 (126 anmeldelser)

Bosch GIM 60 digitalt vaterpas giver præcise målinger af hældninger i grader, procent eller millimeter/meter. Det har en længde på 60 cm og tilbyder retningspile samt akustiske signaler ved 0° og 90° for nem justering. Ideelt til professionelle anvendelser, hvor høj nøjagtighed er afgørende.

Bosch GIM 60 koster lige nu 999 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 958 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 958 kr (03. juli 2026) og 1.050 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch GIM 60 digitalt vaterpas
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GIM 60 Digital hældningsmåler 0601076700
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch GIM 60 digitalt vaterpas
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch digitalt vaterpas 60 cm
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GIM 60
1.221 kr
+ fri fragt
Total: 1.221 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch digitalt vaterpas GIM 60, 60 cm
1.330 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch GIM 60 Professional elektronisk vaterpas 60 cm
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch digitalt vaterpas GIM 60cm
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Måleredskaber og -sensorer