Bosch GDR 12V-105 Professional

4.7 (421 anmeldelser)

Bosch GDR 12V-105 er en kompakt og let slagskruetrækker designet til vanskeligt tilgængelige steder. Med en batteridrevet kraft på 12V er den ideel til både professionelle og gør-det-selv projekter. Den er kompatibel med alle Bosch Professional 12V batterier, hvilket gør den praktisk og fleksibel i brug.

Bosch GDR 12V-105 Professional koster lige nu 854 kr. En stigning på 3,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 823 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 823 kr (08. april 2026) og 854 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GDR 10,8-LI Professional Skruemaskine 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet
854 kr
Total: 854 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch slagskruetrækker GDR 12V-105 professional, uden batteri
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch slagskruetrækker GDR 12V-105 professional, uden batteri
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch slagskruetrækker GDR 12V-105 professional u.batteri
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GDR 10,8-LI Professional Skruemaskine 10.8V Batteri og lader ikke inkluderet
1.079 kr
+ fri fragt
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch slagskruetrækker 12volt professional u.batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GDR 10.8-LI Professional
1.144 kr
+ fri fragt
Total: 1.144 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch slagskruetrækker GDR 12V-105 professional u.batteri
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GDR 12V-105 Batteridrevet slagnøgle 06019A6901
1.435 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.484 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Slagskruenøgler