Bosch GDE 18V-26

5.0 (2 anmeldelser)

Bosch GDE 18V-26 er et effektivt sugemodul designet til brug med SDS-plus GBH 18V-26 borehamre. Udstyret med et HEPA-filter, fjerner den 99,97 % af alle partikler større end 0,3 mikrometer, hvilket sikrer en ren arbejdsplads. Modulet fungerer både akku- og motordrevet og aktiveres automatisk under boring med en forsinket slukningsfunktion for maksimal støvkontrol.

Bosch GDE 18V-26 koster lige nu 980 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 979 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 979 kr (11. april 2026) og 980 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 980 kr hos Homeshop DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GDE 18V-16 Systemtilbehør 1600A0051M
980 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GDE 18V-16
1.127 kr
+ fri fragt
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GDE 18V-16 Professional Støvekstraktionssystem Hammerbor Roterende hammer
1.139 kr
+ fri fragt
Total: 1.139 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch sugemodul til 18V borehammer
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Støvsugermodul Gde 18V-26 Til Borehammer
1.226 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
STØVSUGERMODUL GDE 18V-26 TIL BOREHAMMER
1.266 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.295 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bor tilbehør