Bosch GCL 2-50

Bedste pris
Stabil pris
1.721kr
2.399 krSPAR 28%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GCL 2-50 kombilaser er ideel til præcise opgaver på byggepladsen. Med sin grønne laserlinje og robuste IP64-design sikrer den pålidelig nivellering og overførsel. Perfekt til både professionelle og håndværksentusiaster.

Bosch GCL 2-50 koster lige nu 1.721 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.721 kr (08. april 2026) og 1.721 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.721 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional KOMBILASER GRØN GCL 2-50/RM10
1.721 kr
+ fri fragt
Total: 1.721 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Kombilaser Grøn Gcl 2-50-rm10 0601066M00
1.850 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Professional GCL 2-50 G Krydslaser
2.099 kr
+ fri fragt
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Kryds- og linjelaser Bosch GCL 2-50
2.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Laservaterpas