Bosch GCB 18V-63

4.6 (66 anmeldelser)

Bosch GCB 18V-63 er en kompakt og ergonomisk batteridrevet båndsav, ideel til præcise snit i metal- og plastrør samt aluprofiler. Det lette design sikrer komfort under arbejdet, og klingeskift foregår nemt uden værktøj. Perfekt til arbejde på steder med begrænset plads.

Bosch GCB 18V-63 koster lige nu 1.750 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.680 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.680 kr (14. juni 2026) og 1.750 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.750 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkubåndsav Gcb 18V-63 Solo 06012A0400
1.750 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch GCB 18V-63 båndsav 18V u. batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch bndsav 18V GCB 18 V-63 Solo, uden batteri & lader, i karton ske
2.021 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GCB 18V-63 Professional
2.091 kr
+ fri fragt
Total: 2.091 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Båndsave
funktioner: Bærbar, Ledningsfri
materialeanvendelse: Metal, Plastik
spænding: Spænding: 18 V
strømtype: Elektrisk