Bosch GBH 18V-26

4.7 (757 anmeldelser)
Bosch GBH 18V-26
Bedste pris
Faldet 11.4%
2.104kr
4.199 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bosch GBH 18V-26 er en kraftfuld akku borehammer ideel til daglig brug. Med SDS plus systemet og en maksimalslagenergi på 2,6 J, er den perfekt til opgaver i beton, murværk og sten. Udstyret med KickBack Control og en kulfri EC-motor, giver den både sikkerhed og effektivitet. Maskinen leveres i en robust kasse og fungerer optimalt med et 18V batteri (sælges separat).

Bosch GBH 18V-26 koster lige nu 2.104 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.397 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.104 kr (08. juli 2026) og 2.397 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.104 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GBH 18V-26 F Professional
2.104 kr
+ fri fragt
Total: 2.104 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GBH 18V-26 Akku borehammer med SDS plus 0611909001
2.550 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch borehammer GBH18V-26 EC SOLO, 18V, SDS-plus, 2,6 J
2.684 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch SDS borehammer GBH 18V-26 professional i kasse, uden batteri
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch SDS borehammer GBH 18V-26 professional i kasse, uden batteri
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch SDS borehammer 18volt professional i kasse, uden batteri
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch 18V borehammer
2.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch GBH 18V-26 SDS-plus bore-/mejselhammer Solo 890 rpm
3.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch SDS borehammer GBH 18V-26 professional i kasse, u.batteri
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
drivkraft: Ledningsfri
farve: Blue
funktioner: Børsteløs motor, Litium-ion-batteri, Med indbygget lys
type: Borehammer