Bosch GBA M-C 18V 5.0Ah Batteri

Bosch GBA M-C 18V 5.0Ah batteri er perfekt til både professionelle og gør-det-selv entusiaster. Med CoolPack-teknologi forbedres levetiden betydeligt og sikrer optimal ydeevne i alle Bosch 18V værktøjer. Batteriet tilbyder 25% længere driftstid sammenlignet med 4,0Ah modeller, hvilket gør det ideelt til krævende opgaver.

Bosch GBA M-C 18V 5.0Ah Batteri koster lige nu 496 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 458 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 458 kr (05. maj 2026) og 509 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 496 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GBA M-C Professional Batteri Li-ion 5Ah
496 kr
Total: 496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GBA 18V 5.0Ah Akku 1600A002U5 Batteri
640 kr
+ 49 kr fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GBA M-C Professional Batteri Li-ion 5Ah
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional 18V 5.0Ah GBA M-C Professional
683 kr
+ 39 kr fragt
Total: 722 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Batteri 18V 5,0Ah Lithium
839 kr
+ 72 kr fragt
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch batteri, 18 V, 5,0 Ah, lithium
854 kr
+ 39 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bosch 18V batteri 5,0Ah lithium
988 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.067 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.3%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier