Bosch GAS 12V-LI Professional

4.4 (458 anmeldelser)

Bosch GAS 12V-LI Professional er en kompakt, håndholdt støvsuger ideel til tørstøvsugning. Den batteridrevne enhed giver frihed til nem rengøring uden stikkontakt. Perfekt til mindre opgaver og svært tilgængelige steder, hvor fleksibilitet er essentielt.

Bosch GAS 12V-LI Professional koster lige nu 709 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 659 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 659 kr (09. maj 2026) og 709 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 709 kr hos LavprisVærktøj.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GAS 12V Batteridrevet støvsuger 06019E3000
710 kr
+ 49 kr fragt
Total: 759 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Gas støvsuger, 12 V, uden batteri
739 kr
+ 39 kr fragt
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch støvsuger GAS 12V-LI professional, uden batteri
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional Håndstøvsuger GAS 12V Professional
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Gas støvsuger, 12 V, uden batteri
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch Professional GAS 12V håndstøvsuger blå
1.119 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Vand- og støvsugere