Bosch F016800474 36V Lithium-ion Batteri

Bosch F016800474 36V lithium-ion batteri er ideelt til krævende havearbejde. Med høj ydelse og hurtig opladning er det perfekt til håndholdte værktøjer. LED-indikatorer gør det nemt at overvåge batteri- og ladestatus. Designet uden selvafladning eller memory-effekt.

Bosch F016800474 36V Lithium-ion Batteri koster lige nu 986 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 885 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 885 kr (28. maj 2026) og 986 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 986 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch 36 V/2,0 Ah-lithium-ion-batteri
986 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.025 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch 36V Lithium-ion batteri 2,0Ah
1.021 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.091 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch 36 V/2,0 Ah-lithium-ion-batteri Systemtilbehør F016800474
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch 36 V Li-on batteri, 2,0 Ah
1.095 kr
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Batteri 36v 2,0ah Li-ion Til Have Værktøj
1.200 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch 36V Lithium-ion batteri 2,0Ah
1.239 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.309 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Batteri til elværktøj Bosch 36 V litium, 2 Ah
1.259 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.328 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch 36V Lithium-ion batteri 2,0Ah
1.499 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Elektrisk værktøj batterier