Bosch EasySpray 18V-100

4.0 (20 anmeldelser)

Bosch EasySpray 18V-100 er din ideelle partner til malerprojekter, både for gør-det-selv entusiaster og professionelle. Med sit 18V batteri og en kapacitet på 0.8L gør denne lette sprøjtepistol det nemt at påføre maling jævnt både indendørs og udendørs.

Bosch EasySpray 18V-100 koster lige nu 796 kr. En stigning på 11,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 712 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 712 kr (17. april 2026) og 796 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 796 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch EasySpray 18V-100 (SOLO)
796 kr
+ 39 kr fragt
Total: 835 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch EasySpray 18V-100 08 L
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Batteridrevet Sprøjtepistol 18v-100
920 kr
+ 40 kr fragt
Total: 960 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Batteridrevet sprøjtepistol 18V-100
1.009 kr
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Malersprøjte BOSCH EasySpray 18V-100 elektrisk, batteridrevet
1.069 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Spraymaling
funktioner: Til teksturmaling