Bosch EasyHedgeCut 55

4.5 (324 anmeldelser)

Bosch EasyHedgeCut 55 er en let og ergonomisk el-hækkeklipper, ideel til små og mellemstore hække. Med en 420 W motor og en 55 cm lang klinge sikrer den effektiv klipning og komfortabel håndtering i forskellige arbejdsstillinger.

Bosch EasyHedgeCut 55 koster lige nu 504 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 486 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 486 kr (15. juli 2026) og 620 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 504 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch EL-HÃ-KKEKLIPPER EASY 55-16
504 kr
+ 39 kr fragt
Total: 543 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch El-hækkeklipper Easy 55-16 0600847C02
620 kr
+ 49 kr fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Easy Hedge 55cm el-hækkeklipper 230V
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch el-hækkeklipper 55cm
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch EasyHedgeCut 55 Hæktrimmer Elektrisk 3400spm 55cm Klingelængde
679 kr
+ fri fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch ELEKTRISK HÆKKEKLIPPER EASY 55-16
826 kr
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch el-hækkeklipper Easy Hedge Cut 55cm
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Hækklippere
drivkraft: El