Bosch EasyDrill 1200

4.6 (487 anmeldelser)
Bosch EasyDrill 1200
Bedste pris
Stabil pris
597kr
1.339 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bosch EasyDrill 1200 er den ideelle akku-boremaskine til lette opgaver i hjemmet. Med en kraft på 30 Nm og en letvægtsdesign er den nem at håndtere. Den nøglefri borepatron gør det hurtigt at skifte borehoved, og den er perfekt til små DIY-projekter.

Bosch EasyDrill 1200 koster lige nu 597 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 683 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 597 kr (29. maj 2026) og 683 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 597 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch EasyDrill 1200 (SOLO)
597 kr
+ 39 kr fragt
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Cordless Drill Driver Easydrill 1200 + 34-piece Bit And Drill Set
700 kr
+ 40 kr fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch akku-boremaskine EasyDrill 1200 + 34-delt bit- og boresæt
720 kr
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch EasyDrill 1200 elektrisk skruetrækker 12 V 30 Nm
1.339 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.408 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner