Bosch EasyCut 12 V

4.1 (485 anmeldelser)

Bosch EasyCut 12 V akku multisav er perfekt til præcis og vibrationsfri savning uden behov for fastspænding. Dens kompakte design gør den ideel til mange projekter i hjemmet og haven. Med vedligeholdelsesfri savklinger kan du udføre hurtige og præcise snit uden besvær.

Bosch EasyCut 12 V koster lige nu 691 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 670 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 670 kr (09. maj 2026) og 729 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 691 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch EasyCut 12 (SOLO)
691 kr
+ 39 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch Easycut 12 V Akku multisav uden batteri
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch 12V multisav uden batteri
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Easycut 12 V Akku multisav uden batteri
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch EasyCut 12 Akku-NanoBlade-sav 06033C9001
893 kr
+ 49 kr fragt
Total: 942 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Easycut 12 V multisav uden batteri
979 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch EasyCut 12 motorsav 12 V 06033C9001
1.119 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Kædesave
energitype: El