Bosch Easy Impact 12

4.7 (59 anmeldelser)

Bosch Easy Impact 12 er en kompakt og kraftfuld akku slagboremaskine, der er ideel til bore- og skruearbejde i træ, metal og beton. Den brugervenlige maskine har en intuitiv justeringsring, der gør det let at skifte gear automatisk alt efter opgaven. Med en nøgleløs borepatron og 30 Nm drejningsmoment er den skabt til effektivt og problemfrit arbejde.

Bosch Easy Impact 12 koster lige nu 1.116 kr. En stigning på 25,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 887 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 887 kr (18. juni 2026) og 1.116 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.116 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AKKUSLAGBOREMASKINE EASY 12V 2.0AH
1.116 kr
+ fri fragt
Total: 1.116 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkuslagboremaskine Easy 12V 2,0ah 06039B6104
1.165 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch akku slagboremaskine Easy Impact m.batteri 12volt/2,0Ah
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Easy impact 12 slagboremaskine m.batteri 12volt/2,0Ah
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch akku slagboremaskine Easy Impact m.batteri 12volt/2,0Ah
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch akku slagboremaskine med batteri 12volt 2,0Ah
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner