Bosch Easy Cut & Grind 7.2V

4.1 (128 anmeldelser)
Bosch Easy Cut & Grind 7.2V
Bedste pris
Stabil pris
654kr
1.089 krSPAR 40%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Bosch Easy Cut & Grind 7.2V er en kompakt multiskæremaskine designet til daglig brug. Den klarer nemt skæring i træpaneler, plast, karton og metal. Perfekt til både skæring og mindre pudseopgaver, alt sammen uden ledning for maksimal fleksibilitet.

Bosch Easy Cut & Grind 7.2V koster lige nu 654 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 815 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (28. maj 2026) og 815 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 654 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch EasyCut & Grind 7.2V
654 kr
+ 39 kr fragt
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Multiskæremaskine Easy Cut & Grind 7,2v 06039D2000
815 kr
+ 49 kr fragt
Total: 864 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch EasyCut&Grind brænderskærer
873 kr
Total: 873 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH EasyCut & Grind trådløs vinkelsliber
1.089 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Slibemaskiner