Bosch CB 2818 BIM Båndsavsblad

Bosch CB 2818 BIM båndsavsklinge er fremstillet af bi-metal og designet til præcise snit i medium tykkelse metal. Med en længde på 73,3 cm og 18 TPI sikrer den langvarig skæreeffektivitet, ideel til professionelle håndværkere som metalkonstruktører og VVS-installatører.

Bosch CB 2818 BIM Båndsavsblad koster lige nu 322 kr. En stigning på 10,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 291 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 291 kr (12. april 2026) og 322 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 322 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Båndsavkl 18 Tpi Til Gcb 18 V-li 2608649000
322 kr
+ 49 kr fragt
Total: 371 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Båndsavsblad CB 2818 BIM, 18tpi
392 kr
+ 39 kr fragt
Total: 431 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch bndsavklinge 18 TPI CB 2818, 733 mm, passer til GCB 18V-Li
404 kr
+ 39 kr fragt
Total: 443 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Båndsavklinge 18 Tpi Til Gcb 18 V-Li
419 kr
+ 64 kr fragt
Total: 483 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Bosch Båndsavklinge 18 TPI CB 2818 passer t/båndsav GCB 18V-Li 2 stk. pr. pakke
424 kr
+ 78 kr fragt
Total: 502 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bosch Båndsavklinge 18 TPI CB 2818 passer t/båndsav GCB 18V-Li 2 stk. pr. pakke
504 kr
+ 79 kr fragt
Total: 583 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.7%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Sav tilbehør