Bosch Batteri 18V Li 4,0Ah Power Plus

Bosch Batteri 18V Li 4,0Ah Power Plus er den ideelle løsning til dine elværktøjer. Det leverer 60% mere kraft og længere driftstid sammenlignet med standard 2,5 Ah batterier. Med sin kompakte størrelse og lette design er det perfekt til langvarig og effektiv brug.

Bosch Batteri 18V Li 4,0Ah Power Plus koster lige nu 599 kr. En stigning på 7,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 559 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 559 kr (16. april 2026) og 599 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Batteri 18V Li 4,0ah Power Plus 1607A350T0
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Batteri PBA 18V 4.0Ah PowerPlus
603 kr
+ 39 kr fragt
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Power Batteri Litiumion 4Ah
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch PowerPlus 18 V Li-ion-batteri, 4,0 Ah
745 kr
Total: 745 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier