Bosch AdvancedVac 20

4.4 (915 anmeldelser)

Bosch AdvancedVac 20 er en alsidig våd- og tørstøvsuger, der passer perfekt til både hjemmet og værkstedet. Den har en kraftig motor på 1200 W, blæsefunktion og en antistatisk slange, som mindsker statisk elektricitet. Med en automatisk on/off-funktion kan den let forbindes med el-værktøj for problemfri brug.

Bosch AdvancedVac 20 koster lige nu 1.050 kr. En stigning på 18,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 884 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 884 kr (09. juli 2026) og 1.050 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.050 kr hos Homeshop DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch AdvancedVac 20 Våd- og tørstøvsuger 06033D1200
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch våd- og tørstøvsuger
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch AdvancedVAC 20 støvsuger, 1200 W
1.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.598 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch AdvancedVAC 20 støvsuger, 230 V
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch AdvancedVAC 20 støvsuger, 230 V
1.099 kr
+ 599 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Støvsuger AdvancedVac 20
1.135 kr
+ fri fragt
Total: 1.135 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Advanced Vac 20 våd- og tørstøvsuger 230v
1.234 kr
Total: 1.234 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Advancedvac 20 Våd Og Tørstøvsuger 230v
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch AdvancedVAC 20 støvsuger, 1200 W
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch AdvancedVac 20 Støvsuger Beholder 300W 16.8liter
1.819 kr
+ fri fragt
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 18.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Vand- og støvsugere
farve: Green, Silver
funktioner: Våd/tør
kapacitet: 70 l
type: Tromle