Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8

4.7 (108 anmeldelser)

Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 er en batteridrevet, let og kompakt overfræser ideel til kreative træprojekter. Den kulfri motor sikrer en optimal kraftudnyttelse og længere levetid, mens du problemfrit kan fræse trækanter, riller og dekorative motiver.

Bosch AdvancedTrimRouter 18V-8 koster lige nu 877 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 875 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 875 kr (13. juni 2026) og 915 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 877 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch 06039D5000 Advanced Trim Router 18V-8
877 kr
+ 39 kr fragt
Total: 916 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkukantfræser 18V-8 Solo 06039D5000
960 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.009 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Overfræser Advanced TrimRouter 18V-8
1.562 kr
Total: 1.562 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Fræseværktøjer