Bosch AdvancedMulti 18

Bosch AdvancedMulti 18 er et alsidigt multiværktøj designet til savning, slibning og fræsning. Med en kraftfuld motor og elektronisk hastighedsindstilling håndterer det let udfordrende opgaver i hjemmet og haven. Det ergonomiske design og konstante høje ydelse sikrer præcise resultater, selv på de mest snævre arbejdsområder.

Bosch AdvancedMulti 18 koster lige nu 868 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 828 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 828 kr (09. maj 2026) og 878 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 868 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedMulti 18 (SOLO)
868 kr
+ 39 kr fragt
Total: 907 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Multiværktøj Advancedmulti 18V Solo 0603104000
880 kr
+ 49 kr fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Advancedmulti 18 V Akku multiværktøj uden batteri
909 kr
+ 39 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch Advancedmulti 18 V Akku multiværktøj uden batteri
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch 18V multiværktøj uden batteri
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Advancedmulti 18 V multiværktøj uden batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch AdvancedMulti 18V Solo batteridrevet elværktøj, uden batteri
1.187 kr
Total: 1.187 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch AdvancedMulti 18 multiværktøj 18 V akku
1.189 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.258 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch AdvancedMulti 18 Multicutter 18V Batteri og lader ikke inkluderet
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Multifunktionelle værktøjer