Bosch AdvancedGrassCut 36V-33

4.2 (170 anmeldelser)

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 græstrimmer giver frihed uden ledning og er ideel til både små og mellemstore haver. Med dens kulfri motor har du kraft til at trimme både lette og tunge opgaver, som langt græs og ukrudt. Det robuste design sikrer holdbarhed, mens den lette konstruktion gør betjeningen nem og komfortabel.

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 koster lige nu 1.134 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.102 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.102 kr (17. april 2026) og 1.134 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.134 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 Græstrimmer Elektrisk
1.134 kr
Total: 1.134 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Græstrimmer AdvancedGrassCut 36V-33 SOLO
1.291 kr
Total: 1.291 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 Græstrimmer Elektrisk
1.379 kr
+ fri fragt
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Græstrimmer 33cm u. batteri 36V
1.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Græstrimmer 33 cm uden batteri 36V
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Græstrimmer Advancedgrasscut 36v-33 Solo
1.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Græstrimmer Adv 33cm 36v Solo 06008C1K01
1.816 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.865 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33
1.881 kr
+ fri fragt
Total: 1.881 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Græstrimmer 330mm uden batteri 36V
2.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.598 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Ukrudtstrimmer