Bosch AdvancedGrassCut 36V-33

4.2 (170 anmeldelser)

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 er en kraftfuld akku græstrimmer, der gør havearbejde både nemt og bekvemt. Med dens kulfri motor og et robust design er den ideel til at fjerne langt græs, ukrudt og brændenælder. Den 36V, 2,0Ah batteridrevne frihed giver styrke og udholdenhed til både lettere og mere krævende opgaver i haven.

Bosch AdvancedGrassCut 36V-33 koster lige nu 2.499 kr. En stigning på 7,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.322 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.322 kr (09. maj 2026) og 2.499 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.499 kr hos LavprisVærktøj.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Græstrimmer 33cm m. 1 x batteri 36V/2,0Ah
2.499 kr
+ 599 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Græstrimmer 33 cm med 1 x 36V batteri 2,0Ah
2.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.098 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedGrassCut 36V-33
2.770 kr
+ fri fragt
Total: 2.770 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Græstrimmer Adv 33cm 36v 2,0ah 06008C1K00
3.087 kr
+ fri fragt
Total: 3.087 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Græstrimmer 330mm med 1 x batteri 36V/2,0Ah
3.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.498 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Ukrudtstrimmer