Bosch Advancedcut 18 V multisav

Bosch Advancedcut 18 V multisav gør savning nemt og præcist uden behov for fastspænding. Det kompakte design sikrer brugervenlighed til diverse opgaver i hjemmet.

Bosch Advancedcut 18 V multisav koster lige nu 1.050 kr. En stigning på 6,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 989 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 989 kr (09. maj 2026) og 1.050 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.050 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkumultisav Advancedcut 18 Solo 06033D5100
1.050 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedCut 18 (SOLO)
1.072 kr
+ fri fragt
Total: 1.072 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Advancedcut akku multisav, 18V u. batteri
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch Advancedcut 18 V Akku multisav uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch 18V multisav uden batteri
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Advancedcut 18 V multisav uden batteri
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Kædesave