Bosch AdvancedChain 36V-35-40

4.8 (82 anmeldelser)

Bosch AdvancedChain 36V-35-40 er en batteridrevet kædesav, der giver effektiv og problemfri træskæring uden emissioner. Den er ideel til kraftig beskæring, opskæring af brænde og gør-det-selv-opgaver i haven. Kædesaven er let at samle og nem at betjene, hvilket gør den velegnet til både havearbejde og lettere træopgaver.

Bosch AdvancedChain 36V-35-40 koster lige nu 1.856 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.737 kr. Vores prishistorik bygger på 75 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.737 kr (31. maj 2026) og 1.899 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.856 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedChain 36V-35-40
1.856 kr
+ fri fragt
Total: 1.856 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Kædesav 35cm 36V u. batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Kædesav 35 cm 36V uden batteri
1.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Kædesav Advanced 36V 35-40 Solo 06008B8601
2.329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.378 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Kædesav 350mm 36V uden batteri
2.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.438 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch AdvancedChain 36V-35-40 Solo kædesav
2.495 kr
Total: 2.495 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Kædesave