Bosch AdvancedChain 36V-35-40

4.8 (82 anmeldelser)

Bosch AdvancedChain 36V-35-40 er en batteridrevet kædesav, der leverer høj kraft uden emissioner. Den er ideel til kraftig beskæring, opskæring af brænde og gør-det-selv-opgaver i haven. Kædesaven er robust, let at samle og gør det nemt at klare krævende opgaver med kontrolleret hastighed og præcision. OptiCut-funktionen giver elektronisk hastighedskontrol, og QuickStop-bremse bidrager til sikkerheden under brug.

Bosch AdvancedChain 36V-35-40 koster lige nu 2.638 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.499 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.499 kr (18. juni 2026) og 2.699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.638 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedChain 36V-35-40
2.638 kr
+ fri fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Kædesav 35cm 36V m. 1 x 2,0Ah batteri
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Kædesav 35 cm 36V med 1 x 2,0Ah batteri
2.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.738 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch AdvancedChain 36V-35-40 kædesav
3.038 kr
Total: 3.038 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Batteryidrevet Kædesav 36v 2.0ah
3.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Kædesav 350mm 36V med 1 x 2,0Ah batteri
3.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.338 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Kædesav Advanced 36V 35-40 2,0Ah 06008B8600
3.337 kr
+ fri fragt
Total: 3.337 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Kædesave