Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750

4.5 (75 anmeldelser)

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 er en kraftfuld batteridrevet buskrydder designet til effektiv havepleje. Med sin kulfri motor og robuste konstruktion er den ideel til at håndtere både lette og krævende opgaver i haven. Få glæde af fri bevægelighed uden ledninger og opnå professionelle resultater.

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 koster lige nu 2.599 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.462 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.462 kr (16. juni 2026) og 2.599 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.599 kr hos Homeshop DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Buskrydder Adv 23Cm-7442704 06008C1K03
2.599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.648 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Buskrydder 23 cm med 1 x 36V batteri 2,0Ah
2.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.739 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750
2.797 kr
+ fri fragt
Total: 2.797 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Buskrydder 23cm m. 1 x batteri 36V/2,0Ah
2.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.839 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Batteridrevet Busktrimmer
3.140 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.180 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Buskrydder 20mm med 1 x batteri 36V/2,0Ah
4.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.239 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Ukrudtstrimmer