Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750

4.5 (75 anmeldelser)

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 er en kraftfuld, batteridrevet buskrydder designet til både professionelle og hobbygartneren. Med dens kulfri motor og robuste konstruktion kan du effektivt håndtere havearbejde uden besvær. Den er ideel til præcise opgaver i alle typer terræn.

Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 koster lige nu 1.549 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.490 kr (05. maj 2026) og 1.699 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.549 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750
1.549 kr
+ fri fragt
Total: 1.549 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Buskrydder 23cm u. batteri 36V
1.699 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Buskrydder 23 cm uden batteri 36V
1.799 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Buskrydder Adv 23Cm 36V Solo 06008C1K02
2.089 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch AdvancedBrushCut 36V-23-750 Buskrydder Elektrisk 4500 6000opm
2.149 kr
+ fri fragt
Total: 2.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Buskrydder 230mm uden batteri 36V
2.199 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.239 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.8%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Ukrudtstrimmer