Bosch Advanced Shear 18V-10

4.5 (287 anmeldelser)

Bosch Advanced Shear 18V-10 tilbyder fleksibel klipning med sin lette og ledningsfri konstruktion. Designet til at håndteres med én hånd, gør det nemt at forme og trimme din have. Med en 20 cm klinge og 8 mm tandmellemrum er den ideel til både præcis formning og kantklipning.

Bosch Advanced Shear 18V-10 koster lige nu 663 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 595 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 595 kr (25. maj 2026) og 663 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 663 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Avanceret saks 18V-10
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
677 kr
Total: 677 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Advanced Shear 18V-10
714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 753 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Multiklipper Adv Shear 18V Solo 0600857001
730 kr
+ 49 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Advanced Shear 18V-10 Græsklipper/skrubber-kombi Elektrisk
799 kr
+ fri fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Advanced Shear 18v-10
930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Hækkesaks batteri BOSCH AdvancedShear 18V-10
999 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.068 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 11.2%

Specifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Hækklippere
drivkraft: El