Bosch Advanced LeafBlower 36V-750

4.6 (150 anmeldelser)

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 er en kraftig, ledningsfri løvblæser designet til effektiv oprydning i haven og på terrassen. Den kulfri motor med lang levetid og det velafbalancerede design gør det let at fjerne genstridigt snavs som våde blade fra ujævne overflader. Maskinen arbejder uden emissioner og giver hurtig, ubesværet rengøring udendørs.

Bosch Advanced LeafBlower 36V-750 koster lige nu 1.912 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.856 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.856 kr (10. maj 2026) og 1.934 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.912 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Advanced LeafBlower 36V-750
1.912 kr
+ fri fragt
Total: 1.912 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Adv. Løvblæser 200km/t m. 1 x batteri 36V/2,0Ah
1.999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Adv. Løvblæser 200km/t med 1 x 36V batteri 2,0Ah
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Advanced Løvblæser
2.160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Avanceret løvblæser 36V-750 2,0Ah
2.360 kr
Total: 2.360 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akku Løvblæser Advanced 36V-750 2,0Ah 06008C6000
2.484 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.533 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Løvblæser 200km/t med 1 x batteri 36V/2,0Ah
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Løvblæsere